Těšíme se na Vaší návštěvu...

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s vlastní koupelnou, TV, Wifi free, lednicí, rychlovarnou konvicí

Pension Levandule a Pálava


Rodinný pension Levandule a Pálava nabízí celkem 8 pokojů  

 ( 3x dvoulůžkový pokoj STANDART, 3x dvoulůžkový pokoj COMFORT, 1x třílůžkový pokoj STANDART, 1x třílůžkový pokoj COMFORT) 

Pension dále nabízí dvoulůžkový apartmán s vlastní kuchyní   

Každý pokoj má k dispozici TV, stolek se židlemi, vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Lednici, fén, rychlovarnou konvici. V celém objektu je WI-FI připojení zdarma a dále k dispozici vybavená, sdílená kuchyně na každém patře.

Ubytování pro skupiny o max. 9 osobách: (4 pokoje)

Každá varianta má svůj uzamykatelný vstup a též každý  pokoj lze uzamknout. K dispozici sdílená kolárna, venkovní bazén se sprchou.

  Varianta COMFORT: pro celkem 9 osob                 
   
Horní patro: (velká terasa, vybavená kuchyně, výhled):       

 (3x dvoulůžkový pokoj COMFORT s možností přistýlky, 1x třílůžkový pokoj COMFORT) 

Ceny za jednotlivé varianty pro max.9 osob viz.CENÍK 

Varianta STANDART pro celkem 9 +2 osoby v apartmánu       Dolní patro: ( zastřešená terasa, vybavená kuchyně, venkovní bazén, grill ). Maximálně 11 osob                                                           

(3x dvoulůžkový pokoj STANDART , 1x třílůžkový pokoj STANDART ) + dvoulůžkový apartmán s vlastní kuchyní 

 Ceny za jednotlivé varianty pro max.9, 11 osob viz.CENÍK

V přízemí se nachází:    ( Pokoje STANDART )                              3x dvoulůžkový pokoj  a 1x třílůžkový pokoj + oddělený dvoulůžkový apartmán. V přízemí se dále nachází plně vybavená sdílená kuchyňská linka s el. troubou a varnou deskou, rychlovarnou konvicí, toustovačem, lednicí, mikrovlnou troubou

Z přízemí je vstup na zakrytou pergolu s kapacitou až 12 osob, odkud je vstup do menšího sklípku s nabídkou vlastních domácích vín.

V prvním patře se nachází: ( Pokoje COMFORT )
3x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky a 1x třílůžkový pokoj  V prvním patře se dále nachází  sdílený kuchyňský kout, posezení, vlastní slunečná terasa s výhledem na Pálavské vrchy a levandulové pole a mají vlastní vstup.

Apartmán pro 2 osoby o celkové ploše 22 m2 a skládá se:
přízemí: pokoj s manželskou postelí, TV a plně vybavenou kuchyňskou linkou (s vestavěnou troubou s varnou deskou, vestavěnou lednici, mikrovlnou troubou, myčkou, kávovarem a rychlovarnou konvicí ), jídelním stolem a koupelnou s vanou a WC, vstupem na zahradu a posezením pod pergolou.

Parkování je před objektem či na vedlejším parkovišti vzdáleném 80 metrů od ubytování.

Kontaktujte nás